הודעה לעיתונות

סירנום, התוכנה המובילה בעולם לניהול כח אדם שעתי, משיקה אפליקציה חינמית לניהול כח מתנדבים בקהילה. האפליקציה מאפשרת למועצות מקומיות, בתי כנסת וועדי שכונה להתארגן לעזרה הדדית.
רקע
עם התגברות מגיפת הקורונה, אזרחים רבים בארץ ובעולם מחפשים דרכים לעזור ל”מבודדים” ולחולים שאינם יכולים לבצע פעולות שגרתיות. למשל, קניית מוצרי מזון ותרופות, בשול או אפילו להוציא את הכלב לטיול. לשם כך נדרש פתרון יעיל שמאפשר לנזקקים לבקש עזרה ומצד שני מאפשר למתנדבים לציין איך הם יכולים לעזור, מתי והיכן. ובתווך מערכת שתתווך את מבקש העזרה עם המתנדב הנכון.
מהנדסי התוכנה של סירנום רצו גם הם לתרום את מרצם וכשרונם לטובת הציבור. הם הסבו את מערכת ניהול המשמרות המתקדמת של סירנום לאפלקציה חינמית, קלה ופשוטה לשימוש. מעכשיו קהילות, עיריות וארגוני סיוע יכולים להקים אתר אינטרנט בו המתנדבים יוכלו להירשם ולקבל לינק להורדת האפליקציה. הנזקקים מצידם יכולים גם הם להוריד את האפליקציה או פשוט להתקשר לרכז הקהילתי ולבקש עזרה.
מנוע ההתאמה של סירנום יתאים אוטומטית את בקשת העזרה למתנדבים הרלוונטים ויאפשר להם לקבל את המשימה ולתקשר ישירות עם הנזקקים. המתנדבים יכולים לציין את זמינותם, את סוג העזרה שהם יכולים להגיש ואת רדיוס הפעילות שלהם. עם קבלת המשימה, המערכת תודיע לנזקק שהמתנדב בדרכו ואת זמן ההגעה המשוער. המתנדב יקבל משימות כל עוד הוא מעוניין לעזור. ברגע שהמתנדב אינו זמין המערכת תפנה משימות למתנדב אחר. בסירנום אפשר גם לתאם הגשת עזרה עתידית או הגשת עזרה חוזרת בימים ושעות קבועים – ממש כמו בUber.
אלעד רובין, מנכ”ל ומייסד סירנום מוסיף: “רוח ההתנדבות של הצוות שלי ושל העם כולו מהווה השראה לכולנו. החלטתי לתרום את הטכנולוגיה המתקדמת שלנו לטובת הציבור. כחברה גלובלית עם לקוחות מדרום אפריקה ועד נורווגיה, מסין ועד קליפורניה –אנחנו רוצים ויכולים לתרום. מרבית הלקוחות שלנו הם תאגידי ענק שמשלמים תמורת המערכת שלנו מאות אלפים ואפילו מליונים. אך זה לא הזמן לחפש רווחים – זה הזמן להיות קודם כל בן אדם!
הצוות ואני נעשה לילות כימים בכדי להתקין את המערכת ולתמוך במאות אלפי המתנדבים. אני מעריך ומוקיר את הצוות הנפלא שלנו שקיבל על עצמו משימת התנדבות חשובה זו. אני קורא לכולם – זה הזמן לגלות סולידאריות ולעזור אלו לאלו. עברנו את פרעה, ביחד נעבור גם את זה!”
האפליקציה תצא בגרסה עברית בימים הקרובים.

sirenum.com/go למידע נוסף בקר באתר
קצת על סירנום

היא חברת טכנוליגה בריטית שנוסדה ע”י קבוצת ישראלים בראשותו (Sirenum Ltd) סירנום

  .2013 רובין בסוף (Benjamin) אלעד
מטרת החברה היא לשרת חברות שמעסיקות עשרות אלפי עובדי משמרות. החברה משרתת כיום חברות כח
Manpower, Randstad, Impellam אדם זמני מובילות בעולם כגון
וכן חברות רכבות, תיירות, אבטחה ועוד. משרדי החברה ממוקמים בלונדון והיא פועלת ברחבי אירופה, ארה”ב, דרום אפריקה ואפילו סין

סירנום פיתחה את אלגוריתם יחודי לניהול כח אדם שעתי. זו המערכת היחידה כיום שיכולה להתאים לכל מגזר תעשייתי בכל מדינה, וזאת ע”י התאמות מהירות של המוצר וללא צורך בשינוי הקוד. דבר זה מאפשר למהנדסי החברה להסב את המערכת כך שתתאים לניהול מתנדבים. לסירנום אלגוריתמים יחודיים לאופטמיזציה של משמרות, חישוב שכר ואפליקצית “משרד וירטואלי” לטובת עובדים ניידים.

 Josh.Pines@sirenum.com +44(0)7729-265-636 לפרטים נוספים אנא פנו למחלקת השווק לג’וש פיינס

Benjamin.rubin@sirenum.com 058-5274976 אנגלית בלבד) או לאלעד רובין)